Kontakt

Siedziba Dąbrowa Tarnowska

33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Oleśnicka 17 tel.: 14-642-4455 fax: 14-657-8700
e-mail: dabrowa@eurosan.pl

Renata Skrzyniarz
Dyrektor Regionalny
Tel. 14-644-2004, 600-454-004
renata@eurosan.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DZIAŁ DETALICZNY DZIAŁ PROJEKTOWY
Katarzyna Owca Lukasz Podkówka Przemysław Pasternak

Kierownik działu handlowego

tel. 14-644-2006, 600-454-006

katarzyna@eurosan.pl

Kierownik działu detalicznego

tel. 14-644-2011, 600-454-010

lukasz.p@eurosan.pl

tel. 600-054-208

eurosan.projekty@gmail.com

Ewelina Minorczyk Jerzy Nowicki Tadeusz Górka  

Dział Sprzedaży 

Tel. 14-644-2008, 600-454-008

ewelina.m@eurosan.pl

Dział Sprzedaży 

Tel. 14-644-2007, 600-454-007 

jurek@eurosan.pl

Dział Sprzedaży Detalicznej

Tel. 600-454-009

 
Grzegorz Podkówka Adam Pasternak    

Przedstawiciel Handlowy 

tel. 600-454-011 

grzegorz@eurosan.pl

Przedstawiciel Handlowy 

tel. 600-454-003 

adam@eurosan.pl

   
Grzegorz Podkówka Księgowość    

Dyrektor ds Logistyki i Magazynu oraz Dział Reklamacji 

tel. 600-454-011

grzegorz@eurosan.pl

 tel. 14-644-2015 

ksiegowosc@eurosan.pl

   

 



Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest jest Eurosan Janusz Pasternak ul.Oleśnicka 17 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest jest Eurosan Janusz Pasternak ul.Oleśnicka 17 33-200 Dąbrowa Tarnowska Polityka prywatności